05397644488
AYVALIK FEHMİ BEY ZEYTİNCİLİK

Fehmi Bey Zeytincilik , zeytin tarımı, sofralık zeytin ve zeytinyağı üretimi yapan bir aile işletmesidir. 

Ailemizin 3 kuşaktn beri Ayvalık'ta kendi zeytinliklerinden elde ettiği zeytinleri işleyerek sofralık zeytin ve zeytinyağı üretmektedr.  Firmamız ismini Ailemizin büyüğü  dedemizden almaktadır. Büyük babalarından öğrendikleri ile doğduğu günden bugüne kadar zeytinin içinde yaşayan Fehmi Bey özenle hazırlamış olduğu ürünleri senelerdir insan sağlığı ve hijyeni dikkate alarak üretici olarak sunmaktadır. 

Ayvalık Fehmi Bey zeytin ve zeytinyağları , organik ve doğal özellikler korunarak elde edilir. Zeytin Ailemiz için asırlık geçim kaynağıdır. Zeytin ağacı da bizim için kutsaldır. Fehmi Bey Zeytincilik  ürettiği dünyaca ünlü Ayvalık zeytinyağını her yıl yüzlerce aileye  ulaştırmaktadır. 3 Kuşak bir arada olan aile işletmemiz Siz Değerli Müşterilerimize daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmak için yepyeni bir kurumsal kimlik oluşturarak her aşamasında özen gösterilen ürünlerimizi sitemizden sizlere sunmayı amaçlamaktadır. 

 1923 senesinde Mübadele ile  Ayvalık` a göç eden büyüklerimiz bilgi ve birikimlerini buraya getirmiş ve kısa zamanda Ayvalık` ın önemli ve kaliteli zeytinyağı üreticilerinden olmuşlar.

Biz de dedelerimizin izinden giderek, zeytincilik mesleğine devam ediyoruz. 1923 senesinden itibaren, ürettiğimiz yağ ve zeytinleri kendi markamız altında piyasaya sunuyoruz. Amacımız, ürünlerimizi kullanıcılarına mümkün olduğu kadar doğrudan ulaştırmak. Mağazamız tarihi 1893 yılına uzanan kendi mülkümüzün altındadır. Daha önceleri üretim yeri olarak kullanılan işletmemiz gelişen ve değişen ihtiyaçlara göre yeniden dizayn edilerek kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi sergilediğimiz mağazamız olarak dizayn edilmiştir. 


Ayvalık` ta zeytin ve zeytinyağının kendi üretim iznimiz ve markamızla sizlerle buluşturuyoruz. 

Ayvalık coğrafi sınırları içerisindeki bahçelerimizde, Ayvalık zeytinlerini üreterek , uygun şartlarda , hiç bir katkı içermeyen ürünlerimizi , eko tarım yönetmeliklerine uygun olarak  insan sağlığına uygun ve  saygılı yöntemlerle üretiyoruz. Üretimimizin tümü, zeytinliklerimizdeki gençleştirme budaması uygulanmış ağaçlardan geliyor.

En iyi ürüne ulaşabilmek için gereken tüm işlemleri doğru ve zamanında yapıyor, doğadaki etkileşimleri göz önünde bulundurarak tabiata saygılı ve örnek uygulamaları tercih ediyoruz. Hasat zamanı geldiğinde, meyvenin erken hasata en uygun olduğu dönemde hasata başlayıp, zeytinlerimizi tek tek el ile topluyoruz.

Fehmi Bey Zeytincilik olarak ürün kalitesinde sürekliliği sağlamak için bilinçli, iyi tarım uygulamalarını, titiz işletme teknikleri ile birleştiriyoruz.

Zeytinlerimizi deniz tuzu ve doğal olarak tatlandırıyoruz, bu işlem 6,7 ay sürüyor.

Zeytin ve zeytinyağlarımız özel koşullarda güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde ortam sıcaklığında saklanmaktadır. 

Fehmi Bey Zeytincilik insan sağlığına özen göstermeyi , hijyen ve sağlık koşullarına uygun üretimde bulunmayı , katkısız ve doğal Ayvalık zeytin ve zeytinyağlarını Sizlere sunmayı taahhüt eder. 


İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.